Google Image Sitemap (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Save
sv: Spara

en: Url
sv: URL

en: Nevermind
sv: Strunta i det
