Google Image Sitemap (2.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں
