Google Image Sitemap (2.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག
