Google Image Sitemap (2.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Save
da: Gem

en: Url
da: URL
