Google Image Sitemap (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Sitemap
et: Sisukaart
