Google Image Sitemap (2.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Save
fi: Tallenna

en: Url
fi: Osoite

en: Sitemap
fi: Sivukartta
