Google Image Sitemap (2.0.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Save
fr: Enregistrer

en: Url
fr: URL

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: Nevermind
fr: Peu importe

en: Select Content Type
fr: Sélectionner un Type de Contenu
