Google Image Sitemap (2.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો
