Google Image Sitemap (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi
