Google Image Sitemap (2.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
