Google Image Sitemap (2.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ
