Google Image Sitemap (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Save
lt: Saugoti

en: Nevermind
lt: Tiek to
