Google Image Sitemap (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Delete it!
lv: Dzēst to!
