Google Image Sitemap (2.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre
