Google Image Sitemap (2.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Save
os: Ныффысс
