Google Image Sitemap (2.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Url
sq: Adresa Url
