Google Image Sitemap (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก
