Google Image Sitemap (2.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Sitemap
uk: Мапа сайту
