Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla
