Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Save
be: Захаваць
