Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Url
nl: URL

en: Nevermind
nl: Laatmaar
