Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Url
bg: URL
