Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Url
pl: URL

en: Sitemap
pl: Mapa witryny
