Google Indexing API (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: File to upload
cs: Soubor k nahrání

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
