Google Indexing API (2.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
