Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: File to upload
fa: فایل برای آپلود

en: Checking...
fa: در حال بررسی...
