Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
