Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
