Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
