Google Indexing API (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصّص

en: About
ar: حول
