Google Indexing API (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
