Google Programmable Search JSON API (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: About
et: Programmist

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Uses
et: Kasutab
