Google Programmable Search JSON API (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Google Custom Search Engine ID
ca: ID de Google Custom Search Engine

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
