Google Programmable Search JSON API (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Oldest First
fa: قدیمی‌ترین ابتدا
