Google Programmable Search JSON API (1.1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: About
uk: Про модуль

en: Relevance
uk: Доречність

en: Uses
uk: Використання
