Google Programmable Search JSON API (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: About
fi: Tietoja

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Uses
fi: Käyttää
