Google Programmable Search JSON API (1.1.1-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Search
de: Suche

en: Your search yielded no results.
de: Die Suche lieferte keine Ergebnisse.

en: Sort Order
de: Sortierreihenfolge

en: About
de: Über

en: Relevance
de: Relevanz

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Search Page
de: Suchseite
