Google Programmable Search JSON API (1.1.2-rc2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Your search yielded no results.
es: Su búsqueda no produjo resultados

en: Sort Order
es: Método de ordenación

en: About
es: Acerca de

en: Relevance
es: Relevancia

en: Uses
es: Usos

en: Oldest First
es: Mas antiguo primero

en: Newest First
es: Más reciente primero
