Google Programmable Search JSON API (1.1.2-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
