Google Programmable Search JSON API (1.2.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: About
hu: Leírás

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Uses
hu: Használat
