Google Programmable Search JSON API (1.2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Sort Order
ru: Порядок сортировки

en: About
ru: Информация

en: Relevance
ru: Релевантность

en: Uses
ru: Использование
