Google Programmable Search JSON API (1.4.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Search
no: Søk

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Number of results per page
no: Antall resultater pr. side

en: About
no: Om

en: Relevance
no: Relevans

en: Uses
no: Bruker
