Google Programmable Search JSON API (1.4.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Number of results per page
ja: 一ページあたりの結果数

en: About
ja: アバウト

en: Relevance
ja: 関連度

en: Uses
ja: 機能
