Google Programmable Search JSON API (1.4.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: About
nl: Over

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Uses
nl: Gebruikt
