Google Programmable Search JSON API (1.4.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: About
pl: O stronie

en: Relevance
pl: Związek

en: Uses
pl: Używa
