Google Programmable Search JSON API (1.4.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Your search yielded no results.
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: About
da: Om

en: Relevance
da: Relevans

en: Uses
da: Bruger
