Google Programmable Search JSON API (1.4.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: About
sk: Informácie o

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Uses
sk: Používa
