Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Position
cy: Lleoliad
