Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Position
fa: موقعیت

en: Google
fa: گوگل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
