Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
